Jak jsme žili v lednu

rodinkaZdravím všechny, zase jsme se na to s Monikou nějak nedostaly, ale máme ted spousty práce s tím malým tvorečkem, co se k nám skoro před rokem nakvartýroval.Je to malý uličník, který mi leze do hraček a do pelíšku. Já jsem si do něj schválně nelezla, aby mi vydržel dlouho čistý a nový a on si tam klidně rozvaluje ty svoje mrnavý packy. A ještě k tomu si tam tahá drobky. Ale zase na druhou stranu, je s ním občas i zábava, od páníčka okoukal jak se přetahujeme a tak mu donesu uzlík nebo balonek na provázku.

 

Číst dál...

Zkouším pasení

Pasení Tak a mám novou zájmovou činnost. Páníček se mnou začal jezdit na ovečky, pást ovečky. Hrozně se mi to líbí, nejvíc to, že je můžu honit a oni přede mnou utíkají, i když to jen tak na okraj, potom mě Mirek ještě s jedním chlapem navádějí a křičí nějaký povely, který ještě neznám, no ale to bude asi k tomu pasení patřit, tak si je budu muset zapamatovat.Tak jsem Vám do galerie dala nějaký fotečky a můžete se podívat, jestli mi to jde nebo nejde.

A je to tady

b_200_100_16777215_00_images_nellyclanky_maly.jpg  Ahoj všem, tak a je to tady. 1.2.2011 se najednou páníčkové sbalili a byli fuč, zůstala jsem doma s Danem a čekala co jako bude. Monika vypadala hrozně, pořád funěla a hekala, měla jsem o ní strach a tak jsem ji chodila olizovat, ale ona si vůbec mojí péče nevšímala a páníček byl taky celej takovej nervózní, no prostě byli fuč, pak se až dlouho večer objevil ve dveřích Mirek , ale sám, Monika nikde a pak nebyla doma strašně dlouho, pořád jsem na ni čekala, kdy se objeví, pro jistotu jsem chodila kontrolovat záchod koupelnu i ložnici, kdyby mi náhodou proklouzla, ale ona nic, no bylo to hrozný a pak... byla sobota, kluci se oblékli, mě nechali doma a byli fuč. Za pár hodin jsem ale slyšela za dveřmi rámus a přišli všichni i s paničkou, to jste neviděli, jak já ji šťastně přivítala, jen jsem nechápala co to vláčí v ruce a ne a ne to pustit a opusinkovat se se mnou. Nakonec tu batožinu položila na zem a já poprvé uviděla toho vetřelce co mě kopal, když jsem ležela s paničkou v posteli a co se tak divně mrskalo u Moniky v bříšku.

Číst dál...

Začátek

Narodila jsem se 20.11.2008 v 11:30 hodin jako třetí z vrhu. Moje první seznámení s novou rodinou proběhlo už v pátek 12. prosince, kdy se přijeli podívat a zároveň ukázat, co pak že jsou zač, zda-li budou hodní a dobří pánové. Musím říct, že ten menší, to je Daniel a bude mu 11 let, ten se mi líbil, hned jak to šlo, tak jsem si mu zalezla do klína a pěkně si tam pochrupovala, ten větší, to je Mirek, ten se mi líbil taky, pořád se k nám všem i k mým sourozencům tulil.... No a pak se přijeli podívat ještě jednou v neděli 28. prosince i s jednou ženskou, to je Monika. Ta mě pořád chtěla muchlat v náručí a pusinkovala mě, tak jsem ji taky olizovala, aby věděla jaký to je. Po osmi týdnech strávených u maminky jsme se pomalu chystali k odchodu do nových domovů. Já jsem čekala až do neděle 18. ledna, kdy si pro mě přijeli celá rodina i s babičkou. Celou cestu jsem byla hodná, aby si moji noví páničkové nemysleli, že nic nevydržím. Za necelé 3 hodiny i s přestávkami na venčení jsme dorazili do Hradce Králové, kde teď bydlím. A tady je pár fotek.Když mohu, pomohu -

Pořadí ve vyhledávačích - www.newsroom.cz